Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

IMG-5a2c22f4f9a343c26c5f3e7072724424-V

 У Клішковецькій гімназії відбувся  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

У рамках тижня  учнями 5-11 класів проведено лінійку «Відкриття тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», конкурс стінгазет «Безпечна поведінка на канікулах» та конкурс малюнків «З вогнем не жартуй».

Гімназисти 5-7 класів узяли участь  у вікторині «Знавці дорожнього руху». Учні 8-11 класів писали  твори на тему «Героїчна професія – рятувальник», переглядали фільми «Пожежа в домі – що робити?», «Безпечна поведінка в лісі, на воді та під час канікул».

 Класні керівники провели години спілкування «Твоя безпека залежить від тебе».

 Відбувся   диспут з учнями 7-11 класів «Паління – чи це загроза для здоров'я людини» (учитель основ здоров'я НепийводаК.В.).

Лікарями Клішковецької АЗПСМ з  учнями гімназії проведено лекційне  та практичне заняття «Правила надання першої медичної допомоги при ураженнях і травмах».

Підведено підсумки Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та  нагороджено переможців.

 

 « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH