Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Майбутнє лісу в твоїх руках

        IMG_20180418_131106

  17 квітня 2018 року працівниками Чернівецького обласного  управління лісового та мисливського господарства, разом з працівниками Хотинського держлісгоспу, Клішківського лісництва  за участю вихованців  Полянського  учнівського лісництва «Лісова казка»,  в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»  проведено захід – в Клішківському лісництві, посадка лісу в кварталі 7, виділ 6, на  площі 4,9 га, всього посаджено 16 500 штук сіянців дуба черешкового.

18 квітня 2018 року в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» вихованці Полянського учнівського лісництва «Лісова казка» разом з працівниками Клішківського та Колінківського лісництв  провели агітаційно – масову роботу щодо збереження та відтворення лісових ресурсів нашого краю серед учнів Клішковецької гімназії та учнів Клішковецької ЗОШ І – ІІІ ступенів. Показали  роботу лісівників із середини, наочно продемонструвавши важливу роль лісівничої галузі для суспільства.

Була проведена акція з посадки молодих дерев, до якої  долучилися учні та вчителі закладів освіти, керівник  відділу освіти,  молоді та спорту, культури, туризму Клішківецької сільської ради Вілянська Л.І. Посадили 50 саджанців  ялини європейської,  25 саджанців дуба червоного.

Завдяки таким заходам хтось із учнів обов’язково вирішить пов’язати своє майбутнє із лісівничою справою.

Не будьте байдужими! Посадіть своє дерево, і нехай росте і квітне воно. І пам’ятайте: підтримавши таку акцію, ви не лише прикрасите власну оселю, а й збагатите планету чистим свіжим повітрям, покращите екологічну ситуацію краю, збережете здоров’я собі і майбутнім поколінням.

Керівник  Полянського учнівського лісництва Мельник Д.С.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH