Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Обласний етап ХІІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв

        29 березня   відбувся обласний етап ХІІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв. В якому взяли участь вихованці Полянського учнівського лісництва «Лісова казка».      

        Вітали учасників зльоту: Головченко Л.Ю, директор КЗ ЧОЦЕНТУМ,  Чорней І.І., завідувач кафедрою, доктор біологічних наук, професор кафедри ботаніки, лісового та садово-паркового господарства Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Собко Т. М., головний спеціаліст Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства. Вони зазначили, що діяльність учнівських лісництв – це серйозна практична робота по вирощуванню лісу, догляду за ним, збереженню, вивченню його законів, проведенню наукових досліджень, а також участь у конкурсах, можливість презентувати свої науково-дослідницькі та практичні здобутки.

         Науково дослідницьку роботу «Сучасний стан та перспективи розвитку насаджень горіха волоського в умовах Клішківського лісництва» представляла Зозуляк Катерина учениця 11 класу Полянського НВК . Робота була відзначена своєю актуальністю та отримала ІІ місце.

        Презентував роботу учнівського лісництва Мельник Роман  учень 9 класу Полянського НВК. Під час презентації розповів, що було зроблено вихованцями Полянського учнівського лісництва протягом року, поділився досвідом  використання ефективних форм співпраці з Хотинським держлісгоспом та Клішківським лісництвом. За презентацію роботи отримав ІІ місце.  

        За результатами проведення обласного етапу ХІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв, Полянське учнівське лісництво отримало  загально- командне  ІІ місце.

Мельник Д.С.

Керівник  Полянського учнівського лісництва

IMG_20180329_104011

IMG_20180329_100935« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH