У Клішковецькій ОТГ згідно проекту буковинської поліції планується створити «Поліцейську станцію»

IMG_2976JPG5a0adadcebdee

За участю очільника буковинської поліції Сергія Пілігріма та начальника Управління превентивної діяльності Святослава Кішлара   презентовано проект створення «Поліцейської станції».

«Основним завданням поліції є надання поліцейських послуг у сферах забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави», – наголосив начальник Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Сергій Пілігрім.

Поліцейська станція – це службове приміщення, що надається дільничному офіцеру поліції для виконання покладених на нього завдань із забезпечення правопорядку в межах поліцейської дільниці.

Цей проект передбачає створення у кожному районі області певну кількість станцій. В них будуть дислокуватись не лише дільничні офіцери поліції, а також працівники ювенальної превенції та групи реагування патрульної поліції.

Створення таких станцій дозволить значно швидше правоохоронцям реагувати на повідомлення громадян про правопорушення, особливо у сільській місцевості та віддалених населених пунктах. Забезпечить доступність та безперервність поліцейських послуг, цілодобове патрулювання території нарядом поліції та взаємозв’язок між населенням та правоохоронцями.