Свято у Клішковецькому НВК

У Клішковецькому НВК відбулося традиційне свято «Міні-міс та містер НВК». Де відкривають свої таланти учні та вихованці. Упродовж місяця діти старанно готувалися, щоб здивувати усіх присутніх. 14 учасників віком від 4 до 10 років боролись за звання «Міс» та «Містер», а також «Міс Школярка» та «Маленька принцеса». Конкурсанти демонстрували  себе у чотирьох виходах:

- дефіле в сучасному українському костюмі;

- представлення;

- мій коник;

- дефіле у вечірньому наряді.

Спонсор цього гарного свята - торгівельний комплекс «Оазес» (Марчук С.А.)

Журі оцінювало не просто красу учасниць, а ще і їхній талант, креативність, вміння поводитись на сцені, неординарність.

Після нелегкого вибору, переможців було визначено. Ними стали:

Містер НВК 2017 - Кирилюк Володимир, учень 4-Б кл.

Міс НВК 2017 - Вілянська Анастасія, учениця 1-го кл.

Міс Школярка – КарвацькаКрістіна, учениця  3-го кл.

Маленька Принцеса - Катеринчук Богдана, вихованка старшої групи.