Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

У селі Клішківці Відбувся захід у формі навчального семінару на тему: «Розвиток підприємництва в умовах децентралізації».

 IMG_1770

 21 листопада 2017 року громадською організацією «Буковинська асоціація сільського господарських дорадчих служб» спільно з Клішковецькою сільською бібліотекою проведено в с.Клішківці захід у формі навчального семінару на тему: «Розвиток підприємництва в умовах децентралізації».

Захід проведено в рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування В Україні»

Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID#PULSE#IREX#АМУ#ПУЛЬС.

Голова громадської організації Надія Михайлівна Мельник розкрила теми: «Створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів» та «Розвиток органічного виробництва». Зокрема, детально поінформувала присутніх про переваги обслуговуючої кооперації для сільськогосподарських товаровиробників та порекомендувала види кооперативів, які доцільно створити на території даної ОТГ. Крім того, ознайомила учасників заходу з вимогами до органічного виробництва та сертифікації продукції у відповідності до вимог ЄС та України.

Експерт з юридичних питань Дмитро Бабічук розкрив тему: «Врегулювання земельних відносин на селі». Зокрема, зупинився на тих проблемних питаннях в земельних відносинах, які найчастіше потребують вирішення органами місцевого самоврядування.

Після кожного виступу експертів проводилась дискусія у формі питання-відповідь.

Учасники семінару погодились з висновками експертів, що питання, які обговорювались в рамках даного заходу є актуальними для розвитку ОТГ і повністю відповідають основним завданням Стратегічного плану розвитку ОТГ.

 « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH