Святковий вогник у музичній школі села Клішківці

9 березня викладачі та учні Клішковецької музичної школи організували святковий вогник для успішних жінок Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся сільський голова В.М.Ченківський, який не тільки привітав жінок, але і вручив їм на згадку невеличкі подарунки.

Музика відомих класиків і сучасних композиторів, народні пісні та уривки з творів Т.Г.Шевченка виконували учні та викладачі школи. Концертна програма справила на всіх незабутнє враження. А прекрасні весняні примули надихнули всіх жінок на  добрі слова і справи.