Від усього серця щиро вітаємо із найсвітлішим весняним святом – Великоднем!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. То ж направимо наші молитви на добрі справи і світлі помисли.

Вітаючи Вас із світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаємо добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення.