Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

"Сильні громади - незворотність реформи"

26-27 квітня 2017 року у м. Києві відбулась конференція громад USAID Ukraine - USAID Україна DOBRE "Сильні громади - незворотність реформи". 

У події взяли участь перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, Директор офісу демократії та управління USAID Томас Вайт,  представники 50 об’єднаних територіальних громад, сільський голова Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади Ярослав Здерка , експерти з децентралізації та партнери програми DOBRE.

     

«Децентралізація відкриває великі можливості для ваших громад, надаючи додаткову фінансову та адміністративну незалежність, – сказав у привітальному слові  Директор офісу демократії та управління USAID Томас Вайт.  – Однак, зі збільшенням ресурсів, збільшується і відповідальність як органів місцевого самоврядування, так і  громадян, використовувати ці ресурси мудро для створення кращих умов розвитку громад».

«Ми очікуємо, що усі громади, які беруть участь в Програмі, обов’язково стануть обличчям децентралізації, а їхні представники – агентами змін на місцях. Завдяки міжнародній підтримці ці громади тепер мають додаткові можливості, щоб продемонструвати швидкі зміни, стати взірцем для інших у створенні та впровадженні власних стратегій розвитку, у підвищенні рівня освітніх, медичних, соціальних, адміністративних та інших послуг мешканцям, у реалізації інфраструктурних проектів, у ефективному використані коштів і, загалом, – у вирішенні більшості питань місцевого значення», – сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH