Вітаємо всіх жінок зі святом 8 БЕРЕЗНЯ

Дорогі жінки!

З першими запашними пролісками приходить у наші домівки радісно і хвилююче свято 8 березня — Міжнародний жіночий день!

У цей святковий день низько вклоняюсь дорогим матерям за те, що дали нам життя, за вашу ласку і ніжність, за колискові пісні, які вчили нас мудрості та доброті, цілуємо ваші материнські натруджені руки!

Від усього серця вітаю зі святом чарівних дружин і щиро дякую вам за ваше терпіння, турботу і любов, а красуням-донькам за повагу до батьків, за подарованих онуків!

У це прекрасне весняне свято від усього серця бажаю вам, дорогі жінки, безмежного щастя, родинного затишку і благополуччя, невичерпної енергії та непохитної віри в кращий завтрашній день!

Голова Клішковецької об'єднаної територіальної громади, Ченківський Василь Матвійович