Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

На Буковині три райлікарні отримали статуси «Лікарня, доброзичлива до дитини» та «Клініка, дружня до молоді»

Згідно з ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), в медичних закладах України понад десятиліття працюють над впровадженням європейських принципів збереження здоров’я немовлят та молоді, що дозволяє покращити рівень здоров’я нації загалом. Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА. 
Дані принципи запроваджують шляхом створення в лікувально-профілактичних закладах відповідних умов, сертифікації медустанов та присвоєння їм статусів «Лікарня, доброзичлива до дитини» та «Клініка, дружнядомолоді». Зокрема,в основу роботи медзакладу, якому присвоєні дані статуси покладені принципи грудного вигодовування дітей та збереження фізичного і психологічного здоров’я молоді. 
У Чернівецькій області активно працюють над впровадженням і дотриманням цих європейських принципів. Зокрема, п’ять закладів охорони здоров’я Буковини підтвердили звання «Лікарня, доброзичлива до дитини» та «Клініка, дружня до молоді» й отримали відповідні сертифікати торік. 
Крім того, у 2016 році на статус «Лікарня, доброзичлива до дитини» було сертифіковано Кіцманську центральну районну лікарню, а на статус «Клініка, дружня до молоді» - Вижницьку центральну районну лікарню. Повторно підтвердила звання «Клініка, дружня до молоді» Заставнівська центральна районна лікарня. 
20 лютого на підсумковій нараді з педіатрії заступник директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації - начальник управління організації та розвитку лікувально-профілактичної допомоги населенню Марія Поліщук вручила сертифікати про акредитацію представникам цих трьох лікувально-профілактичних закладів.

Джерело  http://bukpravda.cv.ua« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH