Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

7 грудня - День місцевого самоврядування

 

  

 

За календарем офіційних дат це свято запроваджене в Україні з двотисячного року. Ось уже багато років  поспіль представники місцевого самоврядування святкують своє професійне свято. День 7-го грудня вибрано не випадково, ще в 1990 році, коли Україна перебувала у складі Радянського Союзу, саме цього дня був прийнятий закон про місцеве самоврядування, який, згодом, звісна річ, неодноразово змінювався і доповнювався.
        Зрештою, не так важливо, яку річницю відзначають органи місцевого самоврядування. Головне, що такий день є, бо це свято не лише депутатів і тих, хто працює в місцевій владі, а й усіх виборців, бо вони теж зацікавлені в розвитку самоврядування.

 Тож, дорогі колеги і вся Клішковецька громадо, дозвольте  побажати вам  наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці розвитку територіальних громад, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

 

 

Клішковецький сільський голова                                      В.Ченківський« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH