Відкриття новорічної ялинки у Клішківцях

Дата: 21.12.2017 10:52

У Клішківцях на центральній площі 19 грудня, у День Святого Миколая, уперше провели урочисте відкриття новорічної ялинки. На святковий захід зібралося близько двох сотень клішківчан. З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Клішковецької ОТГ Василь Ченківський. Він привітав усіх із наступаючими новорічними святами та зичив громаді успіхів, добробуту і щастя у наступаючому році. З Божим благословенням виступив настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці отець Антоній Перепічка та побажав дітлахам у цей день не лише гарних подарунків, а й покровительства Миколая-Чудотворця.

Святковий передноворічний настрій та гарні емоції подарували присутнім вихованці гімназії, загальноосвітньої школи, навчально-виховного комплексу, музичної школи та вокальної студії «Веселі нотки» Будинку культури, порадували всіх піснями, присвяченими Дню Святого Миколая та наступаючим новорічно-різдвяним святам, водили хороводи навколо ялинки. Організатори заходу – працівники Клішковецького будинку культури – незважаючи на морозну й вітряну погоду, зуміли створити теплу атмосферу й відчуття домашнього затишку. Найбільше захоплення від свята було у малечі, яка разом із іншими учасниками концертної програми співала, танцювала та виглядала Миколая. Завітавши на відкриття, чарівник привітав усіх присутніх, вручив усім учасникам заходу подарунки та під спільні овації «запалив» яскравими вогнями красуню-ялинку.