Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Спортивне життя громади

   

Під час шкільних канікул та Різдвяних свят спортивне життя району, в якому безпосередньо приймали участь юні спортсмени нашої громади, вирувало з космічною швидкістю.

    З 2 по 12 січня 2018 року проводились чемпіонати Хотинського району з міні-футболу серед юнаків 2001-2006 року народження. Клішковецьку ОТГ представляли три команді: дві - старшої вікової групи та одна – молодшої. Загалом участь у змаганнях відвідало і безпосередньо приймало участь 36 юних клішківчан. Дані змагання проводились протягом 8 ігрових днів.

    Відрадно, що наші хлопчата-футболісти гідно виступили в кожній віковій групі. В старшій групі (2001-2003 р.н.) наша команда виграла чемпіонат в запеклій безкомпромісній боротьбі з Рукшинською командою та ще шістьма командами. В молодшій групі наша команда зайняла друге почесне місце, поступившись   Рукшинській команді.

    В підсумку маємо Кубок і золоті медалі в старшій групі та срібні медалі у молодшій групі. До речі, в старшій групі це вже третя перемога поспіль.

    Отже, рік розпочався на мажорній ноті. Тепер будемо ще більше працювати на тренуваннях, щоб достойно представляти громаду в наступних турнірах, які відбудуться в цьому році.

 

Тренер-викладач Хотинської ДЮСШ

Галичанський С.С.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH