Відбулось навчання для старост

Дата: 22.06.2017 10:08

20 червня 2017 року в Чернівцях  за організаційної підтримки Агенції розвитку громад Буковини  відбувся  семінар у рамках проекту «Фінансова прозорість об’єднаних громад» за підтримки Посольства Нідерландів (програма MATRA). Участь у заході взяли старости об’єднаних громад області та представники громадських організацій. Клішковецьку громаду представляла староста с.Поляна Балахтар Юлія Іванівна.

Проект направлений на підвищення економічної спроможності об’єднаних громад, що дозволить більш ефективно вирішувати питання місцевого розвитку, підвищення рівня конкурентоспроможності територіальних громад, боротьби з корупцією на місцевому рівні та забезпечення добробуту місцевого населення.