20-21 червня 2017 р.І Міжнародний Інтернет-марафон «Досвід освіти XXI сторіччя. Європейський контекст»

20-21 червня 2017року проходитиме унікальний І Міжнародний Інтернет-марафон «Досвід освіти XXI сторіччя. Європейський контекст».

Уперше на одній онлайн платформі в режимі нон-стоп 2 дні (20 і 21 червня 2017 року) перед вами виступатимуть керівник генерального освітнього департаменту Естонії, президент Міжнародної Асоціації директорів шкіл ICP, директори шкіл, учителі інформатики Естонії та Фіндяндії та ще багато інших іноземних колег. Слухачі мають змогу від перших осіб дізнатися:

• у чому полягає секрет успішних реформ у системі загальної освіти Естонії та основні відмінності нинішньої системи від радянської;
  • усі нюанси освітньої політики цих країн;
  • про структуру, організаційні й технічні рішення е-школи;
  • про цифрову підготовку шкільного вчителя.

Більш детальна інформація та реєстрація за посиланням http://osnova.com.ua/gci/