ГЕРБ І ПРАПОР

IMG_20180125_131630
Герб Клішковецької сільської ради   символізує  родючість  рідної землі, яка багата на врожаї зернових культур (колос) та  садівництва (яблука, сливки, грецькі горіхи, грушки).  Любов до праці на рідній землі передавалась з покоління до покоління.
На території сільської ради є багато промислових підприємств   (шестерня).

Малюнок герба виконаний на двох одинакових  полотнищах жовтого і голубого кольору, що підтверджує гордість жителів за рідний край, за незалежну Україну.

Прапор: прямокутне полотнище зі співвідношенням ширини до довжини 2:3, розділене на три горизонтальні смуги – голубого  (2/5 часнини висоти), зеленого (1/5) та жовтого (2/5) кольорів.

В основі створення прапора лежить символіка герба сільської ради . Голубий колір – чисте мирне небо, зелений – родючі сади, жовтий – богаті врожаї зернових культур.

Автор проекту герба і прапора Клішковецької сільської ради –  місцевий художник Божик Сергій Петрович.

Опис символіки затверджений рішенням 17-ої сесії Клішковецької сільської ради ІУ скликання від 12.11.2004 року