Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Центр економічного зростання громади у Клішковецькій ОТГ.

У Клішковецькій об’єднаній територіальній громаді розпочав свою роботу "Центр економічного зростання громади", який створений у межах грантового проекту "Різні громади – спільні рішення для економічного зростання" за кошти Європейського союзу,  спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування в Чернівецької області "Агенція розвитку громад Буковини".      Метою реалізації проекту є підвищення спроможності органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад Чернівецької області у співпраці з місцевим бізнесом та громадою.
         "Центр економічного зростання громади" знаходиться на І-му поверсі адміністративного приміщення сільської ради у с.Клішківці. Невдовзі офіційне відкриття Центру, він стане комунікаційною платформою та місцем проведення в громаді зустрічей молоді, підприємців, активних мешканців громади. На базі центру проводитимуться тематичні заходи (консультації, інформаційні дні, зустрічі підприємців тощо).

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH