Чернівецька область, Хотинський район

Центр економічного зростання громади у Клішковецькій ОТГ.

У Клішковецькій об’єднаній територіальній громаді розпочав свою роботу "Центр економічного зростання громади", який створений у межах грантового проекту "Різні громади – спільні рішення для економічного зростання" за кошти Європейського союзу,  спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування в Чернівецької області "Агенція розвитку громад Буковини".      Метою реалізації проекту є підвищення спроможності органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад Чернівецької області у співпраці з місцевим бізнесом та громадою.

"Центр економічного зростання громади" знаходиться на І-му поверсі адміністративного приміщення сільської ради у с.Клішківці. Невдовзі офіційне відкриття Центру, він стане комунікаційною платформою та місцем проведення в громаді зустрічей молоді, підприємців, активних мешканців громади. На базі центру проводитимуться тематичні заходи (консультації, інформаційні дні, зустрічі підприємців тощо).

Наші контакти:

Адміністратор центру: Божек Наталія Федорівна