8-а сесія УІІ скликання 24.05.2016 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік.
  2. Про затвердження проектів, які фінансуються за рахунок субвенцій з державного бюджету на розвиток інфраструктури Клішковецької сільської об»єднаної територіальної громади.
  3. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (шляхом оренди) та виготовлення їх експертної грошової оцінки.
  4. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів.
  5. Про внесення змін до Статуту Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  6. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж загальних ділянок в натурі (на місцевості) та  підтвердження розміру земельних ділянок.
  7. Про припинення права користування земельною ділянкою.
  8. Про дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок для передачі їх у власність громадянам.
  9. Про преміювання сільського голови і заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за підсумками роботи у травні 2016 року.
  10. Про внесення змін до Статуту Полянського начально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  11. Про виконання сільського бюджету за  І квартал 2016 року