7-а сесія УІІ скликання 25.04.2016 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік».
  2. Про перелік проектів, які планується фінансувати за рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури Клішковецької сільської об»єднаної територіальної громади.
  3. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів рік.
  4. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.
  5. Про дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок для передачі їх у власність громадянам.
  6. Про преміювання сільського голови і заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за підсумками роботи у березні, квітні 2016 року.
  7. Про припинення права користування земельною ділянкою.
  8. Про внесення змін до Статуту Клішковецької гімназії.
  9. Про визначення переліку земельних ділянок або права оренди на які виставляються на земельні торги..
  10. Про заяву Левчука С.Г. і Левчук Н.Д.
  11. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання.
  12. Про акти на не виявлення підстав для відмови від підпису протоколу погодження меж.
  13. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (шляхом викупу) та виготовлення їх експертної грошової оцінки.
  14. Про ініціювання утворення та надання згоди на участь Клішковецької сільської ради в утворенні асоціації органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини».
  15. Про дозвіл ПАТ «Енергопостачальна компанія «Чернівціобленерго» на розробку містобудівної документації.
  16. Про передачу у власність ПАТ «Енергопостачальна компанія «Чернівціобленерго» безгоспних трансформаторних підстанцій.
  17. Про внесення змін у складі виконавчого комітету сільської ради.