38-а сесія УІІ скликання 07.06.2018 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження Місцевої цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту,  забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на території Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади Чернівецької області на 2018-2022 роки.
  2. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
  3. Про розроблення детального плану території.
  4. Про затвердження проектно-кошторисної документації на об’єкти, які фінансуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
  5. Про затвердження Положення про порядок списання комунального майна Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади.
  6. Про списання комунального майна (основних засобів) Клішковецької сільської ради.
  7. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, для передачі в оренду.

8 . Про преміювання сільського голови та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за підсумками роботи у травні 2018 року.

9. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.

10. Про припинення права користування земельною ділянкою.

11. Про дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок для передачі їх у власність громадянам.

12.  Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

13. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду в урочищі Малинський яр села Клішківці для передачі із земель комунальної власності в оренду.

14. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Клішковецької сільської ради на 2019 рік.

15. Про встановлення плати за землю на території Клішковецької сільської ради.

16. Про встановлення єдиного податку на території Клішковецької сільської ради.

17. Про встановлення транспортного податку на території Клішковецької сільської ради.

18.Про проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту.

19. Про перелік проектів, які планується фінансуватися за рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади.

20. Про передачу в оренду земельних ділянок ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго»