37-а сесія УІІ скликання 15.05.2018 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації на об’єкти, які фінансуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

2. Про преміювання сільського голови та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за підсумками роботи у квітні 2018 року.

3. Про дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок для передачі їх у власність громадянам.

4. Про затвердження проекту щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

5. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

6. Про припинення права користування земельною ділянкою.

7. Про  передачу земельних ділянок державної власності  у комунальну власність.

8. Про визначення переліку земельних ділянок або прав на них, які виставляються на земельні торги окремими лотами.

9. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.