16-а сесія УІІ скликання 23.12.2016 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік
  2. Про сільський бюджет Клішковецької сільської ради на 2017 рік
  3. Про затвердження умов продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення на земельних торгах у формі аукціону.
  4. Про визначення громадських робіт та перелік об’єктів для виконання покарань та стягнень.
  5. Про організацію харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017 році.
  6. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів.
  7. Про припинення  права користування земельною ділянкою
  8. Про дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок для передачі їх у власність громадянам.
  9. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.
  10.  Про преміювання сільського голови і заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за підсумками роботи у листопаді і грудні 2016 року.
  11.  Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань сільському голові  і заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
  12.  Про делегування власних повноважень
  13.  Про   загальну чисельність апарату сільської  ради та її виконавчих органів і витрати на їх утримання та штатні розписи комунальних установ Клішковецької об’єднаної територіальної громади.
  14.  Про продаж забудованої земельної ділянки в селі Клішківці вул.. Кліща,79г.